Pokazy robienia sushi w Warszawie

Chcesz zobaczyć, jak krok po kroku wygląda przyrządzanie sushi przez Mistrza Świata? Nie czekaj i już teraz weź udział w pokazie sushi organizowanym przez naszą restaurację Kago Sushi Warszawa! Niezapomniane przeżycia — gwarantowane!

Live cooking – co to jest?

pokazy sushi warszawa

Live cooking — co to takiego? Najprościej mówiąc, jest to gotowanie na żywo, a dokładnie pokaz kulinarny, w czasie którego kucharz przyrządza wybrane potrawy na oczach obserwujących go gości. Dodatkowo, bardzo często wchodzi on w interakcję z widzami. Podczas live cooking, uczestnicy mają doskonałą okazję, aby przyjrzeć się z bliska, jak krok po kroku wygląda proces gotowania różnego rodzaju dań — od przygotowania poszczególnych składników, przez ich krojenie, przyprawianie, obróbkę termiczną, aż po dekorowanie i serwowanie. Jednym z elementów tego typu wydarzeń jest wspólne gotowanie wraz z uczestnikami pokazu. Odbywać mogą się one zarówno w restauracji, jak i specjalnie przygotowanym studiu kulinarnym.

Jakie jest główna zaleta pokazów robienia sushi? Ich uczestnicy mają jedyną taką okazję, aby przyjrzeć się z bliska profesjonalnemu kucharzowi w akcji i zapytać o interesujące ich kwestie związane z gotowaniem.

Sushi w wykonaniu Mistrza Świata – sprawdź Kago Sushi

Dlaczego warto się wybrać na pokaz robienia sushi do naszej restauracji Kago Sushi? Za live cooking odpowiada tu założyciel lokalu — Alon Than. Jest on Mistrzem Świata Sushi z Tokio z 2015 roku oraz twórcą popularnych konceptów kulinarnych, takich jak Matcha Bistro & Bar oraz Izumi Sushi. To jednak nie wszystko. Than stworzył Omakase by Alon, czyli pierwszą w Polsce restaurację serwującą sushi wyłącznie z menu degustacyjnego. Jego wiedza oraz doświadczenie przekładają się na najwyższą jakość przysmaków kuchni japońskiej serwowanych podczas pokazów sushi.

Live cooking — sprawdzony sposób na niezapomniany event

Gotowanie jest obecnie nie tylko obowiązkiem, lecz również modnym hobby. Świadczy o tym chociażby stale rosnąca liczba programów telewizyjnych czy internetowych blogów o tematyce kulinarnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, naszą ofertę poszerzyliśmy o indywidualne pokazy sushi. Stanowią one połączenie rozrywki oraz edukacji kulinarnej. 

Pokazy sushi jako sposób na integrację

 

Nasza oferta obejmuje między innymi pokazy sushi w formie spotkań integracyjnych dla pracowników firm. To doskonała forma spędzenia czasu w gronie kolegów i koleżanek z biura, bliższego poznania się i wspólnego stworzenia pysznych potraw kuchni azjatyckiej. Podczas pokazów robienia sushi, uczestnicy zostają podzieleni na kilka mniejszych grup. Następnie, pod okiem naszego szefa kuchni przechodzą oni do przygotowywania posiłku. Może to być zarówno jedna potrawa, jak i kilka dań. Potem pozostaje już tylko zasiąść do wspólnego stołu i delektować się własnoręcznie przyrządzonymi potrawami. To jednak nie jedyna możliwość oferowana przez naszą restaurację Kago Sushi. Równie często organizujemy pokazy live cooking odbywające się podczas różnego rodzaju spotkań biznesowych, imprez plenerowych oraz wesel. Osoby, które chciałyby poznać nieco bliżej kuchnię japońską, zachęcamy do udziału w typowo edukacyjnych, kameralnych pokazach sushi, jakie mają miejsce w naszym lokalu.

Live cooking, pokazy sushi – dlaczego warto?

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty live cooking? Potrawy serwowane w trakcie takiego pokazu są przyrządzane na bazie świeżych, najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych składników pochodzących od zaufanych dostawców. Uczestnicy wydarzenia nie muszą martwić się o zastawę stołową oraz niezbędne kuchenne akcesoria. Po zakończonym evencie, kucharz sprząta swoje stanowisko pracy i żegna się z gośćmi.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych pokazów sushi? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem znajdującego się na stronie internetowej formularza i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!