Catering sushi w Warszawie

Kuchnia azjatycka jest wyrazista pod względem smaku i formy. Jej sztandarowym symbolem jest sushi i to właśnie ono zajmuje dużą część naszego menu. Z każdym rokiem sięga po nie coraz więcej osób, co warto wykorzystać, organizując uroczystość rodzinną lub firmową. Nasza restauracja oferuje catering sushi w Warszawie.

Catering kuchni japońskiej, nie tylko sushi

Decydując się na catering do firmy lub do domu można mieć pewność, że zarówno sposób podania, jak i aromat i smak sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających smakoszy. Wszystkie nasze dania przygotowują wykwalifikowani kucharze, którzy zaserwują takie sushi, sashimi i zupy, jakie podaje się w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Sushi na urodziny

Przyjęcie urodzinowe wcale nie musi obfitować w tradycyjne ciasta i sałatki. Znacznie ciekawsze będzie spotkanie, podczas którego wszyscy sięgną po pałeczki i rozsmakują się w sushi. Takie urodziny z pewnością będą niezapomniane i niepowtarzalne.

Sushi na wesele

Tak samo dania kuchni japońskiej mogą urozmaicić wesele. Każda Młoda Para chce, by ten dzień był wyjątkowy, warto więc pomyśleć o dodatkowych atrakcjach dla gości. Profesjonalny catering sushi sprawi, że cała uroczystość będzie ekskluzywna i oryginalna. Po nasze specjały bez wątpienia sięgnie wiele osób.

Imprezy okolicznościowe

Spróbuj sushi w cateringu

Oferowany przez nas catering sushi w Warszawie sprawdzi się podczas każdego rodzinnego wydarzenia. Imprezy okolicznościowe będą miały zupełnie inny przebieg. Inaczej będą oceniane i inny będzie towarzyszyć im klimat.

Mamy tak bogate menu, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i wszyscy uczestnicy będą w pełni usatysfakcjonowani zarówno prezencją naszego jedzenia, jak i niesamowitymi walorami smakowymi.

Catering na szkolenie

Catering na szkolenie to kolejna okazja, kiedy sushi sprawdzi się rewelacyjnie. Jeśli w trakcie szkolenia będzie podany tak wykwintny posiłek, to samo szkolenie będzie oceniane bardziej pozytywnie. Tak samo kuchnia azjatycka będzie odpowiednia, kiedy będziesz planować catering na bankiety. Z pewnością wśród uczestników znajdzie się wiele osób uwielbiających sushi.