Dostawa Praga

Sushi na Pradze w Warszawie

KAGO SUSHI jest restauracją, która serwuje swoje dania w dwóch lokalach. Jednym z miejsc, gdzie można skosztować naszego sushi, jest Warszawa Praga. Ponieważ nasza restauracja jest zlokalizowana w sercu stolicy, łatwo do nas dotrzeć. To też doskonała propozycja na miejsce na lunch albo na towarzyskie spotkanie. Przygotowaliśmy rozbudowane menu obfitujące w japońskie dania, które pokochasz.

KAGO SUSHI

Japońska kuchnia na warszawskiej Pradze

Chcemy, aby każdy, kto ma ochotę na sushi na Pradze południe, czuł się u nas dobrze. Wystrój lokalu jest nowoczesny i minimalistyczny, a jego detale nawiązują do kultury japońskiej. W takim otoczeniu kuchnia azjatycka smakuje jeszcze lepiej. Klimatyczna aranżacja wnętrz, unoszący się aromat przypraw i wyśmienite dania sprawiają, że pobyt w restauracji będzie przyjemnym doznaniem.

Wystarczy, że przekroczysz próg restauracji, intensywne życie miasta zostanie gdzieś w tyle, a Ty będziesz mógł rozkoszować się spokojem i wyśmienitym jedzeniem. Jeśli chcesz mieć pewność, że kiedy nas odwiedzisz, będzie czekać na Ciebie stolik, możesz się z nami skontaktować i dokonać rezerwacji.

Nasza restauracja serwuje sushi na Pradze, ale oferujemy także usługę dostawy. Kuchnia japońska jest coraz popularniejsza i rozsmakować się w niej chce coraz więcej mieszkańców Warszawy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzisiejsze tempo życia nie zawsze sprzyja wieczornym wyjściom na miasto. Dzięki opcji sushi z dostawą można zamówić dania z naszego menu do domu, na kameralne przyjęcie, lub do pracy.

Warunki dostawy

Obsługujemy teren całej Warszawy. Koszt dostawy liczony jest w zależności od dystansu od restauracji do Twojego adresu. Dostawa powyżej 15km wymaga minimalnego zamówienia 300 zł. Znajdź swoją dzielnicę na mapie i najedź na “hotspot”, aby zobaczyć koszt dostawy i minimalny koszt zamówienia.

Czekamy na Twoje zamówienie!