Warsztaty sushi Warszawa

Kuchnia azjatycka od lat cieszy się ogromną popularnością na świecie, a jej wyrazistość i egzotykę docenia się coraz bardziej również w naszym kraju. Wystarczy odwiedzić naszą restaurację, by bez reszty zatracić się w niepowtarzalnym smaku.

Wszystko za sprawą kucharza, a zarazem właściciela KAGO SUSHI i mistrza świata w sushi. Teraz nie tylko można wypróbować to, co zaserwuje Alon Than, ale także pod jego czujnym okiem odbyć kurs robienia sushi.

Warsztaty sushi w Warszawie – tu poznasz tajniki kuchni japońskiej

Ze względu na lokalizację restauracji, na warsztaty sushi zapraszamy przede wszystkim mieszkańców Warszawy, którzy chcą poznać podstawowe tajniki japońskiej kuchni. Nie tylko przyjemnie spędzisz czas w miłym towarzystwie, ale dowiesz się, jak możesz zrobić sushi we własnym domu. Jeśli lubisz gotować, kuchnia japońska jest tym, co uwielbiasz, koniecznie musisz sprawdzić, co przygotowaliśmy.

Szybki kurs robienia sushi na warsztatach Kago Sushi

Decydując się na nasze szkolenie, zyskujesz gwarancję, że wiedzą dzieli się z Tobą osoba, która o sushi wie wszystko. Już po paru godzinach będziesz w stanie wybrać dobre produkty i w zaciszu własnego domu stworzyć danie, które zasmakuje nie tylko Tobie, ale i bliskim, czy znajomym. W restauracji będzie czekało dobrze przygotowane stanowisko pracy, wraz z niezbędnymi narzędziami. Jeżeli marzysz o tym, by dowiedzieć się czegoś o azjatyckich specjałach, lepszej okazji nie znajdziesz!

Jak zrobić idealne sushi?

Być może nie raz zastanawiałeś się, w czym tkwi klucz do uzyskania idealnego sushi. Być może próbowałeś na własną rękę przyrządzić coś w domu, ale efekt odbiegał od oczekiwań. Po naszym kursie takich dylematów mieć nie będziesz – dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby samodzielnie przygotować wyśmienite sushi.

To fantastyczna przygoda, dzięki której zbliżysz się do serca japońskich specjałów.

Kurs sushi jako prezent

Na nasze warsztaty możesz zapisać się sam, z przyjaciółmi lub z drugą połówką. Z pewnością będziecie bawić się wyśmienicie, a do tego dochodzi satysfakcja z samodzielnego zrobionego sushi. Jednak bardzo dobrym pomysłem jest też kurs sushi na prezent.

Może w Twoim otoczeniu jest osoba pasjonująca się kuchnią japońską, lubiąca kulinarne eksperymenty i wariacje, która z chęcią poszerzyłaby swoje umiejętności – gwarantujemy, że będzie zachwycona naszymi warsztatami.

Vouchery, bony i kursy są oryginalnymi pomysłami, ale sprawdzają się znacznie lepiej niż tradycyjne i często powielane prezenty. Kurs robienia sushi to coś, co zachwyci wiele osób, warto więc mieć go na uwadze.