Jesteś miłośnikiem kuchni japońskiej? Lubisz poznawać nowe smaki? Doskonale się składa! Specjalnie dla Ciebie, nasza restauracja Kago Sushi Warszawa przygotowała szereg atrakcyjnych rabatów! Zobacz, jakie promocje czekają tu na fanów sushi!

kalmar za 10 zł do dowolnego zestawu *

krewetka w tempurze za 15 zł do dowolnego zestawu *

kalmar w tempurze i krewetka w tempurze za 23 zł do dowolnego zestawu *

* oprócz zestawów lunchowych

SPRAWDŹ

Promocja na sushi – jak skorzystać?

Jak skorzystać z naszych promocji na sushi w Warszawie? Wystarczy, że wspomnisz o nich podczas składania zamówienia — czy to drogą telefoniczną, czy za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zachęcamy również do śledzenia naszych kont w mediach społecznościowych — na Facebooku i Instagramie, gdzie na bieżąco prezentujemy aktualne rabaty.

Dania kuchni japońskiej w promocyjnej cenie

Z jakiego rodzaju promocji mogą skorzystać klienci naszej restauracji Kago Sushi zlokalizowanej w Warszawie? Jednym z oferowanych przez nas rabatów jest kalmar w cenie 8 złotych dodawany do dowolnego zestawu. Oferujemy również krewetkę w tempurze za 10 zł przy zamówieniu wybranego zestawu oraz kalmara w tempurze i krewetkę w tempurze za 16 złotych do wskazanego przez klienta zestawu. Rabaty te nie dotyczą zestawów lunchowych. 

To jednak nie wszystko. Nasi klienci skorzystać mogą również z tak zwanych Happy Hours, czyli godzin, kiedy wybrane pozycje z menu nabyć można w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, liczyć mogą oni na różnego rodzaju gratisy. Może to być na przykład darmowa herbata lub sałatka z wodorostów wakame do zestawu sushi.

Najlepsze rabaty na sushi w Warszawie!

Oferowane przez nas rabaty na kuchnię japońską obowiązują w obu lokalach Kago Sushi. Jeden z nich znajduje się w Śródmieściu, przy ulicy Koszykowej 63, drugi — na Pradze, przy ulicy Jagiellońskiej 22. Działamy od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00 — 23:00, w piątki i soboty od 12:00 do 24:00, a w niedziele — od 12:00 do 22:00. Nie czekaj — już teraz skorzystaj z jednej z naszych promocji na najlepsze sushi w Warszawie!